Firmast

1.aprillist 2016 jätkame Antalise nime all. Pakume kvaliteetseid ja kuluefektiivseid tööstuspakendite terviklahendusi Eesti tempel_2014_reitinguta_esttööstusettevõtetele. Oleme usaldusväärne koostööpartner pakkematerjalide, pakkeseadmete, tööstuslike liimide, liimiseadmete, tööstuslike markeerimismaterjalide ja markeerimisseadmete hulgimüügis ja hoolduses. Pikaajaline kogemus pakendamise, liimimise ja markeerimise valdkonnas.

Pakendamine

Pakendamine loob kaubale atraktiivse väljanägemise, muudab selle vastupidavaks transpordile, ilmastikuoludele ja määrdumisele. Meie tootevalikusse kuuluvad mitmesugused tööstuslikud pakkematerjalid, -seadmed ja pakendusliinid. Pakume lahendusi nii standardsete pakketarvikute ja –seadmete kui erilahendusi nõudvate projektide valdkonnas.

Vaata lähemalt

Liimimine

Meie tootevalikus on ca 150 maailma suurima liimitootja Henkel Adhesive Technologies liimisordi, mida kasutatakse kõigis tööstussektorites. Lisaks oleme maailma tuntuima liimiseadmete tootja Nordson ametlik edasimüüja Eestis ja omame kompetentset personali liimimasinate hoolduse ja remondi teostamiseks.

Vaata lähemalt

Markeerimine

Markeerimisega kantakse pakendile tooteinformatsioon ning kujundatakse pakendi visuaalne väljanägemine. Selleks otstarbeks on meie sortimendis lai valik tööstuslikke printereid pea igaks otstarbeks. Lisaväärtusena teostame professionaalset hooldus- ja remonditööd markeerimisseadmetele.

Meie eesmärgiks on kuluefektiivsete lahenduste pakkumine. Tööstusliku pakendamise valdkond areneb kiiresti luues kvaliteetsemaid, keskkonnasäästlikumaid ja kuluefektiivsemaid lahendusi. Soovime pakkuda ka oma klientidele kaasaegseid lahendusi, mis tagavad pikaajalise säästu.

Vaata täpsemalt

Tunnustus

  • Eesti kaubandus-tööstuskoja liige
  • 2013 edukas ettevõte
Link to google maps

Kontakt