Termokahanev kile

Tööstusliku pakkematerjalina laialt levinud ja erinevate rakendusvõimalustega termokilet ehk termokahanevat kilet kasutatakse peamiselt rühmapakendite ja üksiktoodete tööstuslikuks pakendamiseks. Termokahanev kile võtab pakendamise käigus toote kuju ja vormi, mis võimaldab seda kasutada väga erinevate toodete pakendamisel.

Termokahanevad kiled jaotuvad vastavalt kasutusvaldkonnale ning pakendi kvaliteedile, vastupidavusele ning läbipaistvusele esitatavatele nõuetele polüolefiintermokiledeks (POF), polüetüleentermokiledeks (LDPE) ja polüvinüülkloriidtermokiledeks (PVC). Hansapakendi tootevalikusse kuuluvad kõik loetletud termokilede tüübid.

Polüolefiintermokile (POF) erineb teistest pakutavatest kiletüüpidest eelkõige hea läbipaistvuse ja materjali tugevuse tõttu, mis võimaldab kile tootmisel vähendada selle paksust kuni väärtuseni 9 mk. Polüolefiinkilet kasutatakse eelkõige üksikpakendite puhul. Levinuimad paksused jäävad vahemikku 15 kuni 25 mk. Kilet saab tellida nii ühekordselt rullituna kui poolsukana ja perforeerituna.

Polüetüleenkilet (LDPE) kasutatakse peamiselt rühmapakendamiseks. Levinuimad paksused jäävad vahemikku 30 kuni 100 mk. LDPE-kile on värvitu ja poolläbipaistev (olenevalt kasutatavate graanulite kvaliteedist). Kilet saab tellida nii ühekordselt rullituna, poolsukana või täissukana ning lisaks perforeerituna ja/või trükituna

Küsi hinnapakkumist

Üldkontakt

Tel: +372 680 0911
pakend.ee@antalis.com
Ava päringuvorm

Tunnustus

  • Eesti kaubandus-tööstuskoja liige
  • 2013 edukas ettevõte
Link to google maps

Kontakt