Kuumliimiseadmed

Kuumliimiseadmed Nordson Durablue L

Durablue L-seeria kuumliimiseadet kasutatakse põhiliselt käsipüstolitega. Seade sisaldab elektrilist fikseeritud kiirusega hammasrataspumpa, teflonist Nordson Durablueliimimahutit suurusega 4 l, 10 l või 16 l ning voolikuid pikkustega 2,4 m, 3,6 m või 4,8 m koos erinevate käsipüstolite ja pihustitega. Kõik funktsioonid on elektrooniliselt juhitavad, temperatuure kontrollitakse nii liimimahutis kui ka voolikutes ja pihustites.

Lisada saab õhusüsteemi liimijoa muutmiseks ja maksimaalselt kaks liimivoolikut. Eriotstarbeliste automaatlahenduste juurde pakutakse ka suuremaid 25 l, 50 l ja 100 l mahutiga seadmeid. Täpsemat infot saate tootelehelt või meiega ühendust võttes.

Kuumliimiseadmed Nordson Problue

Problue-seeria kuumliimiseadet kasutatakse tavaliselt automaatlahenduste juures. Nordson ProblueSeade on varustatud kolbpumba, 4 l, 7 l, 10 l,15 l, 30 l, 50 teflonist liimimahuti, programmeeritava juhtimissüsteemi ning standardina nelja vooliku väljavõttega. Kõik funktsioonid on elektrooniliselt juhitavad, temperatuure kontrollitakse nii liimimahutis kui ka voolikutes ja pihustites. Liimiseade on võimeline juhtima automaatpüstoleid ja pihusteid ning võtma vastu erinevaid impulsse ja juhiseid. Täpsemat infot saate tootelehtedelt ja meiega ühendust võttes.

Kuumliimiseadmed Nordson Versablue

Versablue-seeria kuumliimiseade on disainitud nõudlikumate ja keerukamate rakenduste jaoks. Nordson VersablueSeadet saab täies ulatuses komplekteerida nõnda, et see vastaks konkreetsele vajadusele. Tavaliselt kasutatakse seadmes täpset annustamist võimaldavaid hammasrataspumpasid. Pumpade arv ja võimsus, voolikute arv, liimimahuti suurus – kõik on koostepõhine.

Seade on varustatud täiusliku juhtimissüsteemi, puutetundliku paneeli ja paljude lisavõimalustega. Kõik funktsioonid on elektrooniliselt juhitavad, temperatuure kontrollitakse nii liimimahutis kui ka voolikutes ja pihustites. Liimiseade on võimeline juhtima automaatpüstoleid ja pihusteid ning võtma vastu erinevaid impulsse ja juhiseid. Täpsemat infot saate tootelehtedelt ja meiega kontakteerudes.

Kuumliimiseadmed Nordson Mesa

Mesa-seeria kuumliimiseade töötati eelkõige välja turul olevate Nordson 3000, Nordson 3100, Nordson 3200, Nordson 3400 asendamiseks. Sisaldab kõiki samu võimalusi, mis juba mainitud mudelitel olemas olid. Mesa-seadmetel kasutatakse samu, juba aastatega ennast tõestanud tehnoloogiaid. Liimimahuti suurus võib olla 4 l, 6 l, 9 l või 14 l. Kõik funktsioonid on elektrooniliselt juhitavad, temperatuure kontrollitakse nii liimimahutis kui ka voolikutes ja pihustites. Liimiseade on võimeline juhtima automaatpüstoleid ja pihusteid ning võtma vastu erinevaid impulsse ja juhiseid. Täpsemat infot saate tootelehtedelt ja meiega ühendust võttes.

Nordsoni kuumliimimasinate täiteseadmed

Nordsoni täiteseadmeid kasutatakse suure kulukohaga Nordson Fulfillautomaatsete liimiseadmete juures. Täiteseade kontrollib iseseisvalt liimimahuti täituvust ja lisab vajadusel väikeste koguste kaupa liimigraanuleid juurde. Liim ise asetatakse seadme läheduses suuremasse konteinerisse.

Automaatse täiteseadme eelised on järgmised: 

 • vähendab operaatori ajakulu
 • ennetab liimimahuti ootamatut tühjenemist ja seda, et liimi tuleks uuesti sulatama hakata
 • vähendab võimalust, et toodang läbib liimimiskoha ilma liimi saamata

  Küsi hinnapakkumist

  Liimide ja liimimisseadmete tootejuht: Liina Kauküla

  Mobiil: +372 5697 0992
  liina.kaukula@antalis.com
  Ava päringuvorm

  Tunnustus

  • Eesti kaubandus-tööstuskoja liige
  • 2013 edukas ettevõte
  Link to google maps

  Kontakt