Markeerimismaterjalid

Pakendi ja toodangu kvaliteetne markeerimine on kaasaegse tootmisprotsessi lahutamatu osa. Markeerimine on kaupade tähistamine toote omaduste kohta, näiteks kuupäeva lisamine piimapakile, seerianumber elektroonikaseadmetel, tooteetikett kommikarbil jne. Markeerimine on oluline kaupade pakendamisel, transpordil ja hoiustamisel. Markeeringu abil on võimalik tuvastada nt partii nr, toimetada veopakendid õigesse asukohta, saada infot toodete koostise kohta jne. Korrektne markeering hoiab ära võimaliku segaduse erinevate toodete vahel ning tagab kergema kaupade käsitlemise ning sujuva töö nii toote-, transpordi-, lao-, kui müügitööliste vahel.

Nõuetekohane markeerimine

Markeerimiseks kasutatakse spetsiaalseid seadmeid, mis tagavad kvaliteetse ja nõuetekohaste toote või pakendi markeeringu. Markeerimist teostatakse 2 viisi:

 • Markeeringu trükkimine tootele/pakendile
 • Etiketi kandmine tootele

Sobivaks markeeringuks on erinevad seadmed, millega on võimalik printida erinevatele materjalidele nagu kile, puit, metall, plastik, tekstiil, kartong, papp jne või printida etikettidele. Markeeritavad elemendid on sageli seeria nr, tootmiskuupäev, ettevõtte logo, triipkood, tooteinfo jne. Erinevad seadmed võimaldavad erinevat tüüpi markeerimist ning on erineva kuluefektiivsuse suhtega. Vastavalt markeerimise vajadusest tasub valida masin, mis vastab töö iseloomule ning tagab soovitud tulemuse võimalikult väikse kulumaterjaliga.

Markeerimisseadmete kulumaterjalid

Seadmete regulaarne töö tähendab markeerimismaterjalide kulu, mis nõuavad hooldust või vahetamist. Pakume kõiki oma seadmete kulumaterjale ning lisaks alternatiivseid kulumaterjale erinevatele printeritele. Seadmete hoolduse ja remondi eest hoolitseb meie koolitatud personal, kes omab pikaajalist kogemust ja tehnilisi oskusi levinuimate markeerimisseadmete käsitlemisel.

Markeerimine on vajalik kaupade korrektseks pakendamiseks, transpordiks ja hoiustamiseks. Meie markeerimisseadmetel on olemas lai valik kulumaterjale ning meie kiire ja professionaalne markeerimisseadmete hooldus- ja remonditeenus on klientide seas hinnatud teenus, mis on andnud olulise panuse kliendirahulolu suurendamisse.

  Küsi hinnapakkumist

  Klientide nõustamine: Urmas Kikkas

  Mobiil: +372 506 7032
  urmas.kikkas@antalis.com
  Ava päringuvorm

  Tunnustus

  • Eesti kaubandus-tööstuskoja liige
  • 2013 edukas ettevõte
  Link to google maps

  Kontakt