Markeerimisseadmed

Suurem osa kõikidest pakendatud toodetest vajab ka markeerimist, kus oleks informatsiooni pakendi sisu, säilimisaja, kasutustingimuste ja sihtkoha kohta või kus kirjeldatakse muud olulist teavet kauba käitleja ja kasutaja jaoks. Seetõttu oleme võtnud oma sortimenti laia valiku tööstuslikke printereid ja markeerimisvahendeid pea igaks otstarbeks. Meil on olemas koolitatud personal, pikaajaline kogemus ja tehniline baas enamlevinud markeerimisseadmete hoolduse ja remondi teostamiseks.

Enim nõutud varuosad on meie laos olemas, mis võimaldab kliendi markeerimisseadmete hoolduse ja remondi väljakutsetele kiire reageerimise. Meie kiire ja professionaalne markeerimisseadmete hooldus- ja remonditeenus on saanud  klientidelt kõrge hinnangu ning andnud olulise panuse kliendirahulolu suurendamiseks. Markeerimisseadmete osas on meie klientideks teiste hulgas ka näiteks Eesti suurimad lahja ja kange alkoholi tootjad, piimatööstused ja puidutööstused ning ehitusmaterjalide tootjad.

Võimaldame Teil markeerimisseadmete hoolduse ja remondi kulusid vähendada ökonoomsete seadmete ja madalate kulumaterjali hindadega kuni 30%. Täpsema teabe ja pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust üldnumbril 6 660 444 või markeerimisseadmete projektijuhiga numbril 5697 0955.

Markeerimisseadmete kulumaterjalid

Pakendi ja toodangu kvaliteetne markeerimine on kaasaegse tootmisprotsessi lahutamatu osa. Kvaliteetne ja nõuetele vastav markeering on oluline komponent toote ja pakendi visuaali kujundamisel.

Lisaks meie oma seadmete kulumaterjalidele on meil olemas ka alternatiivsed kulumaterjalid erinevatele printeritele. Meil on koolitatud personal, pikaajaline kogemus ja tehniline baas enamlevinud markeerimisseadmete hoolduse ja remondi teostamiseks. Meie kiire ja professionaalne markeerimisseadmete hooldus- ja remonditeenus on saanud meie klientidelt kõrgeid hinnaguid ning andnud olulise panuse kliendirahulolu suurendamiseks.

Küsi hinnapakkumist

Klientide nõustamine: Urmas Kikkas

Mobiil: +372 506 7032
urmas.kikkas@antalis.com
Ava päringuvorm

Tunnustus

  • Eesti kaubandus-tööstuskoja liige
  • 2013 edukas ettevõte
Link to google maps

Kontakt