Pakkematerjalid

Pakendamisel kasutatakse erinevaid pakkematerjale vastavalt toote eripärale ning kasutustingimustele. Toodete pakendamine on vajalik nende:

  • Transpordiks – Toodete transpordil võivad tooted kergesti viga saada. Nende kaitsmiseks pakendatakse tooted veopakenditesse, mis tagavad turvalise transpordi. Veopakendeid on erinevaid ning õrnade esemete puhul kasutatakse tühja ruumi täitmiseks ja pehmuse lisamiseks sisepakkematerjale nagu vahtpolster, penoplast, mullikile, lainepapp jm. Lisakaitset annab pakkenurkade kasutamine, mida kasutatakse õrnemate toodete puhul. Pakendid suletakse kindlalt pakketeibi või pakkelindiga.
  • Ladustamiseks – Toodete ladustamisel kasutatakse erinevaid pakendeid toodete pikaajaliseks säilimiseks ja mugavaks transpordiks. Sageli on tooted transpordialustel, mis pakendatakse kilesse või kastides. 
  • Müügiks – Toodete müügiks on oluline nende kaubanduslik välimus. Mugavamaks käsitlemiseks ja visuaalse välimuse atraktiivsemaks muutmiseks kasutatakse toodete pakendamist. Sagedane pakkematerjalid müügivalmis toodetel on kile. Spetsiaalsetele pakkekiledele on võimalik trükkida tooteinfo, ettevõtte logo jm info.

Küsi hinnapakkumist

Klientide nõustamine: Urmas Kikkas

Mobiil: +372 506 7032
urmas.kikkas@antalis.com
Ava päringuvorm

Tunnustus

  • Eesti kaubandus-tööstuskoja liige
  • 2013 edukas ettevõte
Link to google maps

Kontakt